WYNIKI VI REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ „I CAN SING” – SP3
Autor: administrator dnia 30 marca 2019
Brak komentarzy
28 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich odbył się VI Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej „I can sing”.
Organizatorem konkursu była SP nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu przy współpracy z Klubem Wojskowym w Kołobrzegu.
Nagrody sponsorowała Rada Rodziców SP nr 3 w Kołobrzegu.
Cele konkursu :
- wyłonienie utalentowanych wokalnie dzieci i młodzieży,
- ożywienie amatorskiego ruchu artystycznego oraz popularyzacji piosenki angielskiej.
Komisja w składzie :
- Norbert Tomczak (anglista)
- Patrycja Tenderenda – Leksińska
Wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Kategoria Szkół Podstawowych, klasy I-III:
- I miejsce – Natasza Kozak – Morska Kraina – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Alicja Wicik – Morska Kraina – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Emma Lees – Szkoła Podstawowa nr 5 – Kołobrzeg
Kategoria Szkół Podstawowych, klasy IV-VIII:
- I miejsce – Sophie Lasota Roque – Morska Kraina – Kołobrzeg
- II miejsce – Weronika Pawlak – Szkoła Podstawowa nr 7 – Kołobrzeg
- III miejsce – Nikola Michalczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Hanna Jagniewska – Morska Kraina – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Zuzanna Mądrzyk – Morska Kraina – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Mateusz Dziędziura – Szkoła Podstawowa nr 4 – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Mateusz Basiukiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Marlena Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 6 – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Julia Deczyńska – Szkoła Podstawowa nr 6 – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Julia Kusiakiewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Amelia Januszewska – Szkoła Podstawowa – Ustronie Morskie
- Wyróżnienie – Laura Strzelczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 – Kołobrzeg
Kategoria Gimnazjum kl. III:
- I miejsce – Daria Dąbrowska – Gimnazjum nr 1 – Kołobrzeg
- II miejsce – Julian Targosz – Morska Kraina – Kołobrzeg
Kategoria Szkół Ponadgimnazjalnych:
- I miejsce – Natalia Dąbrowska – Zespół Szkół im. Macieja Rataja – Gościno
- II miejsce – Julia Siadkowska – Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza – Kołobrzeg
- Wyróżnienie – Kinga Zielonka i Olek Woźniak – Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika – Kołobrzeg
Organizatorzy: p. Ewa Badaczewska, p. Kamila Stańczyk