Główna » Bez kategorii

Ogólnopolskie Finały w biegach rozstawnych

Autor: administrator dnia 22 czerwca 2013 Brak komentarzy

19 czerwca 2013 roku w Łodzi odbyły się Ogólnopolskie Finały w biegach rozstawnych.
Województwo Zachodniopomorskie w kategorii dziewcząt szkół podstawowych 4×100 metrów reprezentował nasz zespół w składzie:
Joanna Pietruczuk, Veronika Ostasz, Agnieszka Hrycyk, Zuzanna Chomicz.
Dziewczyny bieg eliminacyjny ukończyły jako pierwsze z czasem 54,87 sekund. W biegu finałowym pokonały wszystkie przeciwniczki i zdobyły w pięknym stylu MISTRZOSTWO POLSKI z czasem  54, 34 sekund.
Gratulujemy wielkiego sukcesu !

Opracowanie: p. A. Wierzbińska

DSC_1261DSC_1269DSC_1271DSC_1292DSC_1295DSC_1303final sztafety lodz 031-1final sztafety lodz 034final sztafety lodz 035

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!